Prodej » Pokojové termostaty » BEZDRÁTOVÉ TERMOSTATY

termostat EURO 2016TX+ bezdrátový

termostat EURO 2016TX+ bezdrátový
Objednací kód:111970
Značka:Ostatní
Dostupnost:3 dny
Cena s DPH:2 456,00
Podrobný popis:


  • je týdenní bezdrátový programovatelný termostat s intuitivním ovládáním, pomocí kterého lze jednoduše a efektivně nastavit kontrolu teploty v místnosti, bez nutnosti instalace kabelů mezi termostatem a topným zařízením. Bezdrátový termostat umožňuje používat termostat na potřebném místě.
  • komunikuje s přijímačem pomocí digitálního přenosu na frekvenci 433.92MHz, a není u něj nutné nastavovat žádný kód mezi přijímačem a vysílačem, komunikační kód je již nastaven z výroby v rozsahu 1-255. Digitální přenos zajišťuje vyšší odolnost případného rušení bezdrátového přenosu.
  • je vzhledem ke svému širokému využití univerzální programovatelný termostat vhodný k regulaci všech typů kotlů, elektrických přímotopů, spíná zařízení od 0-230V s maximální zátěží 5A.
  • termostat disponuje velkým přehledným displejem, a je vhodný k regulaci topných i klimatizačních zařízení.

Programové vybavení

- termostat je vybaven přehledným displejem s týdenním programem, s možností intuitivního ovládání již po 1/2hod, v průběhu každého dne je tedy možné nastavit až 48 změn.

- v rámci programu lze střídat po 1/2 hodině dvě teploty komfortní (slunce) a úspornou (měsíc), které lze nastavit na libovolnou hodnotu.

- termostat umožňuje nastavit na každý den libovolný program.


Manuální režim

- v manuálním lze nastavit požadovanou teplotu a také lze nastavit dobu návratu, po které se termostat z manuálního režimu vrátí do nastaveného programu.


Protizámrzný režim

- termostat disponuje protizámrnou teplotou 5°C


Technické parametry

Rozsah řízení teploty: 5-35°C
Přesnost měření teploty: 0,1°C

Nastavení teploty: 0,2°C
Spínání: 0-230V, 50Hz, 5A
Napájení: alkalické baterie 2xLR6
Dosah přenosu: 100 metrů na volné ploše - digitální
Rozměry: 85 x 138 x 27mm
TERMO QUICK - stojánková baterie HOME LIFE zvětšit obrázek: TERMO QUICK - stojánková baterie HOME LIFE - teplá voda připravena za méně než 10 sekund - zahřeje vodu až na 60°C - příkon 3,2 kW - stupeň ochrany IPX4 - délka přívodního kabelu 1,45 m - perlátor pro úsporu vody - spodní přívod vody Na baterii s elektrickým ohřevem vody TERMO QUICK poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 2 let
Cena: 1 199,00 Kč


Obsah košíku

Položek: 0
Cena celkem: 0,00 Kč
www.THERMOTRADE.cz Všechna práva vyhrazena, jakékoli šíření nebo kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázáno! | Redakční systém a internetový obchod Business Route