Prodej » KOUPELNA » WC sedátka

Sedátko WC SOFT CLOSE 2 - Jika, KOLO

Objednací kód:3140002
Dostupnost:3 dny
Cena s DPH:855,00
Zařazení: KOUPELNA » WC sedátka
Podrobný popis:

Popis

WC sedátko s pomalým sklápěním a snadnou a rychlou demontáží
Vyrobeno z duraplastu, který zvyšuje životnost a umožňuje snadnou údržbu bez použití chemie
Sedátko se skládá ze sedací desky, která má ve spodní části čtyři kusy plastových dosadacích plošek pro dosednutí na keramiku záchodu
Dále je v zadní části opatřeno panty, které jsou vybaveny samočinným, pomaluspouštěcím mechanismem, zabraňující samovolnému pádu sedací a krycí desky, která je těmito panty spojena se sedací deskou. Tyto panty jsou ve spodní části opatřeny otvory, kterými se nasazuje WC sedátko na připevňovací šrouby a je z těchto snadno odnímatelné tahem nahoru pro snadné čistění sedátka a keramiky.
Závitová část se připevní plastovou křídlovou maticí s podložkou do otvoru v keramice záchodu tak, aby nerezové trny přesně zapadly do děr pantů WC sedátka. Trn je na plastovém sedle s drážkou pro šroub, která umožňuje variabilitu uchycení na vícero typů záchodové keramiky. Součástí je i nerezová krytka plastového sedla, která se instaluje až na závěr montáže šroubů.
WC sedátko je vhodné pro klozety:
Jika - Lyra, Dino
Ideal Standart - Ecco
Cersanit - President
Delta Kolo - Rekord, Impuls
WALL TERMO QUICK - stěnová baterie HOME LIFE zvětšit obrázek: WALL TERMO QUICK - stěnová baterie HOME LIFE - teplá voda připravena za méně než 10 sekund - zahřeje vodu až na 60°C - příkon 3,2 kW - stupeň ochrany IPX4 - délka přívodního kabelu 1,45 m - perlátor pro úsporu vody - přívod vody ze zdi - průměr trubky přívodu vody se závitem 1/2" Na baterii s elektrickým ohřevem vody WALL TERMO QUICK poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 2 let.
Cena: 1 199,00 Kč


Obsah košíku

Položek: 0
Cena celkem: 0,00 Kč
www.THERMOTRADE.cz Všechna práva vyhrazena, jakékoli šíření nebo kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázáno! | Redakční systém a internetový obchod Business Route