Prodej » TOPENÍ » Kotle na tuhá paliva » FERROLI

FERROLI GF N regulátor tahu

Objednací kód:142030
Značka:FERROLI
Jinde zaplatíte:699,00 Kč
Dostupnost:3 dny
Cena s DPH:539,00
Ušetříte:160,00 Kč (23%)
 FERROLI GF N  regulátor tahu
Zařazení: TOPENÍ » Kotle na tuhá paliva » FERROLI
Podrobný popis:

Termostatické ventily pro regulaci výkonu

Termostatické regulátory tahu slouží k regulaci výkonu kotlů na tuhá paliva ovládáním klapky přívodu spalovacího¨vzduchu. Jejich výhodou je robustní, mechanicky i teplotně odolné provedení. Díky dvojí stupnici je možno regulátory instalovat do vodorovné i svislé polohy. Použití kvalitního termostatického členu od předního renomovaného francouzského výrobce garantuje vysokou přesnost a dlouhou životnost regulátorů.


Termostatický regulátor tahu RT3

Regulátor pracuje bez přívodu elektrického proudu, termostatický člen udržuje zvolenou výstupní teplotu otopné vody z kotle na hodnotě nastavené na knoflíku tím, že otvírá nebo zavírá klapku přívodu spalovacího vzduchu a tím zvyšuje nebo snižuje výkon kotle.

Připojovací rozměr G3/4“, na objednávku možnost redukce na G1“.

Soubory ke stažení
návod RT3-CZ.pdf 31.10.2010 00:00:00 2 019,97 kBWALL TERMO QUICK - stěnová baterie HOME LIFE zvětšit obrázek: WALL TERMO QUICK - stěnová baterie HOME LIFE - teplá voda připravena za méně než 10 sekund - zahřeje vodu až na 60°C - příkon 3,2 kW - stupeň ochrany IPX4 - délka přívodního kabelu 1,45 m - perlátor pro úsporu vody - přívod vody ze zdi - průměr trubky přívodu vody se závitem 1/2" Na baterii s elektrickým ohřevem vody WALL TERMO QUICK poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 2 let.
Cena: 1 199,00 Kč

Obsah košíku

Položek: 0
Cena celkem: 0,00 Kč
www.THERMOTRADE.cz Všechna práva vyhrazena, jakékoli šíření nebo kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázáno! | Redakční systém a internetový obchod Business Route