Prodej » Termostatické ventily » Danfoss ventily a hlavice pro radiátory

Danfoss termohlavice RAX chrom

Objednací kód:181150
Jinde zaplatíte:820,01 Kč
Dostupnost:3 dny
Cena s DPH:756,00
Ušetříte:64,01 Kč (8%)
Podrobný popis:

Jako naprostou novinku představujeme nový design termostatických hlavic s upevněním na ventily M30x1,5, RAX-K. Tato hlavice je dostupná ve dvou provedení bílá RAL 9010, a chrom, jak je vidět na níže uvedených fotografiích. Hlavice RAX-K nabízí regulaci teploty od 8-28˚C.

Termostatická hlavice RAX-K má stejný vzhled jako provedení RAX. Navíc však zahrnuje převlečnou matici pro montáž hlavice k ventilovému tělesu jiných výrobců než Danfoss, podobně jako je termostatická hlavice Danfoss RAE-K.

Termostatická hlavice RAX-K je vhodná jak pro radiátory s integrovaným ventilem, tak pro žebříková topná tělesa.

Hlavice RAX-K byla oceněna prestižním mezinárodním oceněním za průmyslový design IF Awards. Hladký povrch termostatické hlavice vypadá velmi dobře v koupelnách a na dekorativních radiátorech. Barevné provedení je dostupné pro většinu designových radiátorů a žebříkových otopných těles.
DIGITERM - stojánková baterie HOME LIFE zvětšit obrázek: DIGITERM - stojánková baterie HOME LIFE - teplá voda připravena za méně než 10 sekund - zahřeje vodu až na 60°C - příkon 3,2 kW - stupeň ochrany IPX4 - délka přívodního kabelu 1,45 m - perlátor pro úsporu vody - spodní přívod vody - LCD display - provedení: nerezová ocel Na baterii s elektrickým ohřevem vody DIGITERM poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 2 let
Cena: 1 449,00 Kč


Obsah košíku

Položek: 0
Cena celkem: 0,00 Kč
www.THERMOTRADE.cz Všechna práva vyhrazena, jakékoli šíření nebo kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázáno! | Redakční systém a internetový obchod Business Route