Prodej » OHŘÍVAČE, BOJLERY » ELEKTRICKÉ » HAKL průtokové

Hakl PO-MK 155 průtokový ohřívač vody

samostatný průtokový ohřívač HAKL MK1 - jednofázový tlakový průtokový ohřívač HAKL MK-1, příkon 3,5 kW (samostatný ohřívač bez baterie). - je určen k napojení pro jedno odběrové místo - konstrukčně je řešen tak, že elektronická ochrana proti zavzdušnění zabrání přepálení výhřevné spirály při vniknutí vzduchu do vodovodního potrubí - má sériově zabudovanou tepelnou elektronickou pojistku a tlakový systém zabraňující poškození ohřívače při přehřátí vody
Objednací kód:164026
Jinde zaplatíte:4 145,00 Kč
Dostupnost:3 dny
Cena s DPH:3 399,00
Ušetříte:746,00 Kč (18%)
Podrobný popis:

HAKL MK1 je TLAKOVÝ elektrický průtokový ohřívač vody s elektronickým řízením. Lze jej dodat se speciální nízkotlakou vodovodní baterií, která se montuje na přívod studené vody a to ve dvou provedeních: jako stěnovou dřezovou nebo stojánkovou s tělem ohřívače umístěným pod dřezem.

HAKL MK 1 je evropská jednička ve své třídě. Jednofázový, určený pro jedno odběrné místo. Tento model je schopen pracovat i v těch nejtěžších podmínkách. Elektronická ochrana zabrání přepálení výhřevné spirály v případě vniknutí vzduchu do přívodního vodovodního potrubí. Má zabudovánu tepelnou elektronickou pojistku a tlakový systém zabraňující poškození ohřívače v případě přehřátí vody. Nemá zabudovaný zásobník - teplou vodu ohřívá okamžitě a nepřetržitě.

HAKL MK 1 je vyráběn ve výkonech 3,5 kW, 4,5 kW a 5,5 kW.
termohlavice VK2 M30x1,5 vhodné na termoventily Conec, Ivar, Heimeier ap. termostatická hlavice vhodná na radiátory korado, kermi, henrad, stelrad ap.
Cena: 109,00 Kč


Obsah košíku

Položek: 0
Cena celkem: 0,00 Kč
www.THERMOTRADE.cz Všechna práva vyhrazena, jakékoli šíření nebo kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázáno! | Redakční systém a internetový obchod Business Route